Pocetna

Partnerstvo za Javno zdravlje

Posted at 5 Januara, 2010 | By : | Categories : Pocetna | 0 Comment

DOBRODOŠLI !

Udruženje Partnerstvo za javno zdravlje je dobrovoljna, društvena, multietnička, vanstranačka i neprofitabilna organizacija posvećena jačanju uloge civilnog društva u oblasti javnog zdravlja.

Naš zadatak je da se putem naših članova, aktivnosti i suradnje sa drugima zalažemo za opće poboljšanje zdravlja.

MISIJA I VIZIJA!

Partnerstvo za javno zdravlje doprinosi podizanju svijesti i promociji zdravlja informisanjem, ukazivanjem na probleme u javnom zdravstvu, educiranjem, zagovaranjem i lobiranjem za zdravlje, te prevencijom pojava koje ga mogu narušiti.

Partnerskim pristupom do zdrave zajednice, u kojoj svaki svjestan i odgovoran pojedinac aktivno djeluje na unapređenju sopstvenog i javnog zdravlja.

About PJZ

Udruženje Partnerstvo za javno zdravlje je dobrovoljna, društvena, multietnička, vanstranačka i neprofitabilna organizacija posvećena jačanju uloge civilnog društva u oblasti javnog zdravlja. Naš zadatak je da se putem naših članova, aktivnosti i suradnje sa drugima zalažemo za opće poboljšanje zdravlja.